אודות

יוסי ורסנו הוא מפיק ומעבד מוזיקלי עם ותק של 30 שנה בשוק המוזיקה החרדית. מאז שנת 1993 הוא הבעלים של אולפני הדרן במלכי ישראל בירושלים, האולפן הראשון שהוקם במיוחד לצרכי החברה החרדית. במהלך השנים, באולפן הזה הופקו מאות אלבומים ועשרות אלפי שירים של אמנים מובילים בקרב הקהל החרדי.

מאז הקמתו בשנת 1993, באולפן של יוסי ורסנו הופקו מאות אלבומים ועשרות אלפי שירים של אמנים מובילים בקרב הקהל החרדי. אמנים כמו אבי פיאמנטה, נתנאל ישראל, גדי אלבז, מנדי גרופי, בני פרידמן, אלי ארצליך, יוסי ברגר, עקיבא מרגליות, דוב הנדלר ומנחם טוקר, לרבות אחרים, נהנו משירותיו המקצועיים והמובחרים.

האולפן של יוסי ורסנו הפיק גם סרטי ילדים עבור מנוחה פוקס, דמויות מופת שהפכו לאהובות בקרב הילדים החרדים.
כל ההפקה מתבצעת בהתאם לתקנות החרדיות והמסורת הדתית המיוחדת של החברה החרדית בישראל.

בזכות ותק מקצועי של 30 שנה וסולם הצלחה רחב, יוסי ורסנו השפיע על הסצנה המוזיקלית החרדית ותרם לשיפורה והפשטתה. המוזיקה שיוצרה באולפני הדרן עברה לאוזן הקהל הרחב ולקהל היהודי בכלל, ותרמה לצמיחה והצלחתם של מוזיקאים ואמנים מוכרים בעולם החרדי.

בנוסף לניסיוןו כמפיק ומעבד מוזיקלי, יוסי ורסנו הוא גם מנגן קלידים בתזמורת הדרן. הוא השתתף בלמעלה מ-7500 ארועים ושמחות ברחבי הארץ והעולם, מעניק את התווך המוסיקלי המושלם לכל אירוע.

עם כל הניסיון והמקצועיות הזו, יוסי ורסנו פתח גם חנות הפלייבקים, המאפשרת לך להפיק פלייבקים מושלמים לשירים שלך, ואף להפיק שירים מקוריים ואיכותיים על פי בקשת הלקוחות. הוא מתחייב להביא את הטוב ביותר ולענות על כל הצרכים המוזיקליים שלך.

אז אם ביקרת אצלו באולפן או רוצה להפיק את השיר הבא שלך באיכות מעולה, יוסי ורסנו הוא הבחירה הנכונה שתשקיע בך וביצירתך המוזיקלית.
 
עם כל הניסיון הרב בהפקת תשידירי בחירות, זמרירים ,פתיחים לתוכניות שדרנים מפורסמים, יוסי ורסנו מציע שירות קריינות מקצועי ומהיר עם 166 שפות ו-84 פרזנטורים לבחירתכם מרחבי הגלובוס.אנחנו מציעים לכם אפשרויות רבות לבחירת הקריינים המתאימים לכם. בנוסף, אנו מספקים מצגת וידאו משכנעת, עם מחקר מעמיק של השוק שלכם וכתיבת קופירייטינג מקצועי . אנו מבטיחים איכות גבוהה ושירות אמין. צוות הקריינות שלנו מיומן בייצוג קולי מגוון ובהבנה מעמיקה של התרבויות והשפות השונות. אנחנו מבטיחים לספק לכם את התוצאה המושלמת שתעזור לכם להשיג את המטרות שלכם. עבור מידע נוסף ולמעבר לדף ההזמנות, נא ללחוץ כאן.

תזמורת הדרן על ידי יוסי ורסנו

דף הביתחנות הפלייבקיםהתחבר